Úklid bytů Ostrava a okolí

Jaké by to bylo, kdyby za vás byt uklidil váš byt někdo jiný? Chvilku se zamyslete... Báječné pomyšlení? V tom jsme s vámi zajedno. Jednorázově i pravidelně můžete starost s úklidem bytu nechat na nás. Jsme vybaveni atestovanými čistícími prostředky a vždy dobrou náladou. Nejčastěji uklízíme byty v panelových domech, dále pak ty ve starší zástavbě i v novostavbách.

Situace, kdy se vám můžou hodit naše úklidové služby

Pokud potřebujete

Na okna se při úklidu často nedostane, čistá okna ale znamenají více slunce a dobré nálady do vašeho života. Ručně a důkladně myjeme klasická okna, výlohy včetně rámů a parapetů. Péči dostanou i žaluzie.

  • Vyčistit sedačku

Vaše sedačka už ztratila svůj dřívější lesk a svěžest? Případně se stala nehoda a sedačku je nutné co nejrychleji zbavit fleků? Už na nic nečekejte a volejte k nám. Kromě sedaček čistíme i koberce a čalouněný nábytek. Používáme mokré čištění s certifikovanými produkty, které i dezinfikují.

  • Umýt kuchyňskou linku a kuchyňské spotřebiče
  • Důkladně vysát a vytřít podlahu
  • Ruční mytí světel a lustrů

Kam se nedosáhne, tam bývá problém a občas i nějaká ta pavučina. Znečištění a prach nebývají na očích, přitom jsou hned nad naší hlavou.

  • Umýt a dezinfikovat WC a koupelnu
  • Utřít konečně prach i z míst, kde normálně nedosáhnete
  • Vynést odpadky a další úklidové práce

Neváhejte nás kontaktovat.


Úklid bytu zajišťujeme pro Ostravu a okolní města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Rychvald, Orlová, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice a další. Neváhejte nás kontaktovat, upřesníme vám dostupnost našich úklidových služeb ve vaší lokalitě a navrhneme nezávazně cenu a řešení.

 

Pro nezávazné nacenění úklidu bytu volejte kdykoliv

777 156 407

ZJISTIT NEZÁVAZNĚ PŘESNOU CENU

Vyplňte formulář níže a obratem se vám ozveme
Co potřebujete uklidit?

DomácnostFirmuJiný objekt

 
Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů, za účelem odpovědi na váš dotaz dle zásad zpracování osobních údajů

VYBRANÉ REFERENCE

ÚKLID NÁM SVĚŘILI

Podporujeme

Společenská odpovědnost nám není cizí

Pro nezávazné nacenění úklidu volejte kdykoliv

777 156 407