Úklid společných prostor bytových domů

Stále více bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek vychází vstříc svým nájemníkům a úklid společných prostor nechává na externí úklidové firmě. Zvyšuje se tím čistota a odpadají časté sousedské pře o to, kdo by měl chodby uklízet tento týden. Vyjdeme vstříc těmto potřebám pro všechny nájemce i vlastníky panelových i klasických bytových domů nejen v Ostravě ale i v jejím okolí.

Chodby budou pravidelně čisté a všichni spokojení

  • Postaráme se o vytírání chodeb, mezipater a schodů
  • Odstraníme viditelné nečistoty, smetí a případný další odpad
  • Po domluvě můžeme zajistit i umývání oken

Jako nájemníci a majitelé bytů společné prostory většinou jen v rychlosti procházíte, dojem, který ve vás ale zanechají by měl zlepšovat vaši náladu a spokojenost. S našim úklidem budete spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat.


Úklid společných prostor bytových domů zajišťujeme pro Ostravu a okolní města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Rychvald, Orlová, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice a další. Neváhejte nás kontaktovat, upřesníme vám dostupnost našich úklidových služeb ve vaší lokalitě a navrhneme nezávazně cenu a řešení.

 

Pro nezávazné nacenění úklidu společných prostor volejte kdykoliv

777 156 407

ZJISTIT NEZÁVAZNĚ PŘESNOU CENU

Vyplňte formulář níže a obratem se vám ozveme
Co potřebujete uklidit?

DomácnostFirmuJiný objekt

 
Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů, za účelem odpovědi na váš dotaz dle zásad zpracování osobních údajů

VYBRANÉ REFERENCE

ÚKLID NÁM SVĚŘILI

Podporujeme

Společenská odpovědnost nám není cizí

Pro nezávazné nacenění úklidu volejte kdykoliv

777 156 407