Úklid společných prostor bytových domů

Stále více bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek vychází vstříc svým nájemníkům a úklid společných prostor nechává na externí úklidové firmě. Zvyšuje se tím čistota a odpadají časté sousedské pře o to, kdo by měl chodby uklízet tento týden. Vyjdeme vstříc těmto potřebám pro všechny nájemce i vlastníky panelových i klasických bytových domů nejen v Ostravě ale i v jejím okolí.

Chodby budou pravidelně čisté a všichni spokojení

 • Postaráme se o vytírání chodeb, mezipater a schodů
 • Odstraníme viditelné nečistoty, smetí a případný další odpad
 • Po domluvě můžeme zajistit i umývání oken

Jako nájemníci a majitelé bytů společné prostory většinou jen v rychlosti procházíte, dojem, který ve vás ale zanechají by měl zlepšovat vaši náladu a spokojenost. S našim úklidem budete spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat.


Úklid společných prostor bytových domů zajišťujeme pro Ostravu a okolní města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Rychvald, Orlová, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice a další. Neváhejte nás kontaktovat, upřesníme vám dostupnost našich úklidových služeb ve vaší lokalitě a navrhneme nezávazně cenu a řešení.

 

Pro nezávazné nacenění úklidu společných prostor volejte kdykoliv

777 156 407

ZJISTIT NEZÁVAZNĚ PŘESNOU CENU

Vyplňte formulář níže a obratem se vám ozveme
  Co potřebujete uklidit?

  DomácnostFirmuJiný objekt

   
  Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů, za účelem odpovědi na váš dotaz dle zásad zpracování osobních údajů

  VYBRANÉ REFERENCE

  ÚKLID NÁM SVĚŘILI

  NAPSALI O NÁS

  Podporujeme

  Společenská odpovědnost nám není cizí

  Pro nezávazné nacenění úklidu volejte kdykoliv

  777 156 407